Kaarinan Syysmaraton

 

 
Ennakkoon ilmoittautuneet
 
Osallistujat sarjoittain
 
M 10km
1001 Aalto Mauri KorPy 
1002 Alhokankare Aapo  
1003 Arell Totti Team RAJU 
1004 Björkman Carl-Ove Pargas IF 
1005 Brysch Erik MS Parma 
1007 Hangas Jouko VSVU 
1008 Harju Jarmo Turun Valpas 
1021 Hellberg Timo Kirjakkalan Alku 
1009 Hinders Henrik  
1010 Högblom Esa Team Raju 
1011 Holmberg Rolf FMR 
1810 Immonen Riku Turku Muay Thai 
1012 Iso-Ilomäki Markku Kaarina 
1013 järvenpää jarkko Tampereen Pyrintö 
1014 Jokinen Jyrki  
1015 Jokinen Petteri Velo Salo 
1016 Kankkunen Hannes  Lemun vpk 
1017 Kaunisto Petri Auranmaan Painiseura 
1018 Kero Jaakko Turun Urheiluliitto 
1019 Kerokoski Vesa  
1020 Kock Jouni Espoo 
1022 Kujanpää Timo Huhkolan Mahtietanat 
1023 Kuusinen Markku Velo Salo 
1024 Kytönen Kari  
1025 Lahtinen Oskari  
1026 Lindholm Jussi HFT 
1027 Luntamo Aki  
1028 Magron Andrei  
1791 Mäkinen Tommi  
1029 Moisio Pekka Jyväskylä  
1030 Mommo Janne Nilan Suomi Oy 
1031 Myrberg Carl ÅIFK 
1032 Nieminen Jarno Kaarinan juoksuklubi 
1033 Niinistö Harri VSVetU 
1034 Nousiainen Juuso  
1776 Nurminen Markku   
1759 Nyyssönen Juha Kylve 
1035 Oksanen Jesse  
1036 Ollanketo Mika Nilan Suomi Oy 
1037 piittisjärvi jonas  
1038 Pohjola Markus  
1039 Puuronen Ismo  
1040 Rannikko Sami Team RAJU 
1795 Rintanen Riku Espoon Suunta 
1041 Ruuskanen Jori TuUL Triathlon  
1042 Saksi Ville TuUL Trithlon 
1043 Salminen Janne Satokuja tigers 
1044 Sandbacka Markku  
1045 Sankinen Matti Turun Urheiluliitto 
1047 Savolainen Jouni Aqua Plus Triathlon 
1048 Sigfrids Stefan  
1049 Siponen Aro  
1050 Sivosavi Juho-Kusti Turun Weikot 
1051 Takatupa Sami MSKR 
1733 Thomas Darby TuUL 
1052 Törnqvist Tapani  
1785 Uotila Lauri  
1053 uusiperhe juha Kaarina 
1054 Viheriä Jakke TuUL 
1055 Viitala Timo Raisio 
1056 Virtanen Kristo Turku 
1150 Voutilainen Jere  
1149 Voutilainen Pasi  
1057 Vuorinen Jaakko Protecton 
1058 Wingate Stuart  
65 juoksijaa
 
M maraton
4001 Ahdevainio Juha Chateau de HöpöHöpö 
4002 Alanko Tero  
4003 Anttila Pasi Aqua Plus Triathlon ry.  
4004 Erkkylä Tuomas  
4005 Hänninen Matti  
4006 Hautaniemi Juha-Matti Porin Tarmo 
4007 Haviala Markus  
4270 heilala janne  
4008 Heiskanen Pasi Team Optima 
4009 Hiltunen Ville Downtown 65 
4271 Honkanen Nicholas Vegaanijuoksijat Turku 
4272 Huovinen Jere  
4010 Imponen Mikko  
4011 Isojunno Veijo Kemiön Kiilat 
4012 Järvinen Juha Turun Urheiluliitto 
4013 Järvinen Mikko Runner’s Club 
4014 Juolevi Joonas  
4015 Karppinen Samuel Team RAJU 
4016 Keränen Mikko Team Optima 
4017 Kiviniemi Harri Downtown 65 
4018 Kulpakko Pekka Espoon Tapiot 
4019 Kyläpekka Lauri  
4667 Laitala Teppo Härmä 
4273 Lehtinen Eetu Kortelan ryhti 
4020 Lehtinen Tero Saunalenkki -81 
4021 Lehtonen Eero Turun Urheiluliitto 
4274 Leino Tuukka Castia Athletes 
4022 Liuhto Niilo  
4023 Loponen Tapio Castia Athletes 
4024 Mäkinen Veikko FMR 
4025 Miettinen Juha  
4026 Mikkola Hannu  
4027 Monte Tomas EY Triathlon Club 
4275 Muurinen Ville  
4028 Oja Timo  
4030 Oporta Joonatan  
4679 Partanen Kalle Castia Athletes 
4276 Pietilä Petteri  
4031 Raikunen Niko Castia Athletes 
4032 Rajamäki Harri  
4033 Ranta Tommy Turun Urheiluliitto 
4277 Rauhalinna Niko  
4034 Raunio Jukka Kaarina 
4035 Ristaniemi Eetu KBB 
4036 Ronkainen Simo FMR 
4037 Sainio Timo Velo Salo 
4278 Sandberg Pieti  
4038 Seppinen Eppu MaastoMetsäPolkuJuoksuSeuraIlimanPaitaa 
4039 Sihvonen Teemu  
4040 Simpanen Juuso FMR 
4684 Sintonen Ville  
4041 Sipilä Markku  
4042 Sundqvist Benjamin  
4043 Tammela Jan Kpk24/7 
4044 Terho Olli  
4045 Tiistola Mikko FMR 
4046 Toivola Aleksi Kemiön Kiilat 
4047 Tukiainen Teemu Lappeen Siniset 
4048 Uusi-Pohjola Miikka Seinäjoki 
4049 Uusilehto Antti TuUL Triathlon 
4050 Viitala Tomi  
61 juoksijaa
 
M puolimaraton
2251 Aaltonen Arttu Nuutajärven Esa 
2311 Aaltonen Toni  
2258 Aheinen Ari Helsingin Juoksijat 
2313 Ahteensuu Marko  
2314 Aura Kuutti Bayerrunners 
2315 Backman Daniel UNO SK 
2316 Båsk Hellström Alexander  
2317 Brutyan Artur Laiskat Paskat 
2318 Elomaa Niilo SKB Racing 
2319 Eskola Miikka  
2320 Grönvall Emil  
2321 Heiskanen Perttu  
2322 Hietikko Jukka  
2323 Högmander Kai Maskun VPK ry 
2847 Huoponen Ismo The Gerlanders Runners 
2324 Hurtig Henrik Lokomotiv Bäckin UF 
2288 Hyssälä Juha Tiiäkstemitämävihaan 
2325 Ijäs Asko   
2326 Immonen Tomi Runners Club 
2327 Jämsen Jesse Turun urheiluliitto 
2328 Kallio Jesse Sauvon Urheilijat 
2764 Kallioinen Juha X-Tri Lahti 
2329 Kangas Pyry Laiskat Paskat 
2330 Karvinen Janne Raision Kukkupillit 
2332 Kemppainen Janne  
2333 Kestilä Samu Kaarinan juoksuklubi 
2334 Kettunen Joonathan  MUUVEI 
2335 Kinnunen Aapo Runners Club 
2282 Korpela Matias Turun Urheiluliitto 
2336 Koskinen Ilkka  
2337 Koskinen Janne  
2338 Kuivalainen Jaakko B12 - Powerwalking Group 
2340 Kurvinen Jari Team Rahola 
2341 Kuusisto Hemmo Hemmon juoksukoulu 
2342 Kuutti Ville  
2343 Kuvaja Janne TuUl Triathlon 
2344 Laakso Antti Pirkkala 
2345 Lahdenranta Kyösti  
2346 Laihinen Mikko  
2347 Lankinen Juhani  
2348 Lehtoniemi Ville Porvoon Urheilijat 
2349 Leikkanen Juha  
2350 Liukkonen Jukka  
2351 Lönnqvist Lauri  
2352 Mäkelä Eero Laiskat Paskat 
2353 Mäkinen Artturi  
2354 Malmikoski Kari Turku 
2831 Mattila Tuomas  
2355 Mennillo Marco Laiskat Paskat 
2901 Moberg Daniel Finnish Pattinki Runners 
2356 Montonen Samu LänRa 
2357 Mynttinen Ville  
2273 Nikitin Taneli  
2911 Ojala Antti  
2358 Oksanen Ville Raision Kukkupillit 
2359 Paalumäki Ville  
2360 Paavolainen Karri Turun Urheiluliitto  
2361 Partanen Jussi  
2362 Pohjois-Koivisto Aarne  
2363 Puonti Mikko Tampere 
2364 Pursiainen Jouko WP-Katsastus Oy 
2365 Rämänen Roope Huljasveen Haipakka 
2366 Reinikka Antti  Huljasveen Haipakka 
2367 Rinne Petteri  
2368 Ritola Markus  
2369 Saarela Severi T-Klubi Predators 
2370 Saarisalo Antti  
2371 Salo Einar Ei ole 
2372 Salo Lauri Turun Weikot 
2373 Salonen Janne NC99 
2806 Salow Juhani Turun Urheiluliitto 
2374 Santakivi Juuso MaastoMetsäPolkuJuoksuSeuraIlimanPaitaa 
2375 Silfver Ahti  
2377 Sinko Joni TuUL Triathlon 
2378 Skyttä Henri Lieto-Koris 
2379 Söderlund Lennart  
2380 Soikkeli Niko  
2381 Somero Atte NasTri 
2382 Suokari Pirkka  
2383 Tähkäpää Mikko  
2384 Toivari Maunu Sappi Juoksukerho 
2385 Tupala Juha-Pekka MaastoMetsäPolkuJuoksuSeuraIlimanPaitaa 
2386 Uitto Jukka VSVU 
2387 Varinen Aleksi  
2388 Vuolivirta Janne  
85 juoksijaa
 
M17 10km
1059 Aalto Arvi KorPy 
1060 Kero Jens-Aarne IF Raseborg 
1062 Malmivaara Kenny Turun jujutsuseura 
3 juoksijaa
 
M45 maraton
4051 Airas Petro Sporttiklubi 
4279 Alivuotila Mikko Team Optima 
4052 Arlin Sami-Pekka  
4824 Arstila Valtteri FMR 
4053 Askola Petri Porvoo 
4054 Blomster Peter  
4055 Bondestam Jonas LMGO Runners 
4056 Ekelund Jesper LMGO runners 
4057 Flink Mika  
4058 Hakanen Miikka Vauhtisammakon Juoksukoulu 
4059 Harju Mika-Petri 
4060 Heinonen Tapani SunDayRunners 
4061 Hilden Kai Laiskat Paskat 
4062 Huolman Ilpo Helsingin Juoksijat 
4280 Jaakola Juha CombiTeam Åbo 
4063 Jussila Ville TuUl Triathlon 
4064 Kajanoja Kari FMR 
4065 Kalliomäki Marko  
4847 Kasurinen Petri  
4066 Kaukoranta Samu Sun Day Runners 
4067 Kiilholma Mikko Tampereen Maratonklubi 
4068 Koskinen Mika Haihun heittopussi 
4069 Lahikainen Lasse Jalkaväkikoulu 
4070 Långström Stefan HIK Pingis 
4678 Lehtosalo Markko SKSHS 
4071 Lindqvist Kristian IK Falken 
4072 Lindroos Mika  Fmr 
4073 Lineri Tapio Merivoimat 
4281 Montonen Jari  
4074 Nykänen Jarno HyTri 
4075 Paalumäki Mikko WillTri 
4076 Peltola Teemu Velo Salo 
4796 Perttala Tom Velo Salo 
4077 Planting Teemu KU-58 
4078 Punkka Veikko NAMI 
4079 Reinikainen Mika ÅIFK 
4080 Ruokonen Jari AC Harharetki 
4081 Seppänen Juha  
4082 Sund Jukka Keikkakuski 
4083 Suontama Juha  
4084 Taimen Pekka  
4085 Tasanen Marko Iso-Hunnari Trail Runners 
4086 Tuominen Timo Littoinen 
4087 Väänänen Jarmo Rauhalahti Road Runners 
4088 Virenius Ville Liedon Luja 
4089 Virtanen Kari Karunan Urheilijat 
4090 Warsa-Ritaranta Jarno HELSINGIN TARMO 
47 juoksijaa
 
M45 puolimaraton
2389 Andersson Nicke Munkviken  
2390 Asikainen Tommi  
2422 Backman Owe Bakhalt IF 
2767 Ekholm Rauli  
2391 Elomaa Tommi SKB Racing 
2902 Granfors Sami  
2392 Haiko Tero Lappeenrannan judoseura Kamiza Ry 
2393 Heinonen Jukka RCSD 
2400 Kantonen Sami  
2394 Karlsson Stefan TuUl/triathlon 
2395 Kero Markku RCSD 
2396 Ketonen Tero Pöytyä 
2397 Kilpiö Teuvo  
2398 Koistinen Juha-Markus makemove.fi 
2399 kolkkava timo Vaajakosken Kuohu 
2903 Korhonen Tomi B12 -Powerwalking Group 
2290 Kortelainen Sami FMR 
2401 Koskela Mika Hyvinkää Triathlon 
2402 koula khalid Marokko 
2403 Laakso Topi  
2404 Lehtonen Tomi RCSD 
2849 Leino Mika Rauman Urheilijat 
2405 Leskinen Petteri  
2406 Levänen Sami Renos 
2407 Mäkelä Mikko Downtown 65 
2408 Markus Sami  
2409 Moss Mischa IF Sibbo-Vargarna 
2410 Nieminen Tapio Mynämäen Isku 
2411 Pehkonen Markku  Helsinki  
2801 Penttinen Markus RCSD 
2412 Sappinen Tommi Tampereen maratonklubi 
2413 Savolainen Jarkko Tarvasjoki 
2414 Silander Juha  
2415 Silta-Aho Pentti makemove.fi 
2416 Tiiainen Rale Team Tiiainen  
2417 Urho Rami RCSD 
2339 Valkonen Mika RCSD 
2418 Varjonen Jakke  
2419 vierimaa marko  
2420 Vihervaara Juha  
2421 Vuorenmaa Erkki  
41 juoksijaa
 
M55 maraton
4091 Ahola Markku   
4092 Alkiora Petri 100mc.fi 
4093 Elomaa Karri Liedon Luja 
4094 Friis Peter 100mc.fi 
4095 Halmeenpää Marko 100mc.fi 
4096 Jalonen Kimmo  
4097 Katila Ari Vauhtisammakon juoksukoulu 
4682 Kemiläinen Juha 100 Marathon Club 
4098 Kettunen Petri Kuusankosken Urheiluseura 
4099 Killström Jouni  
4100 Korhonen Juha OP 
4800 Kuisma Antti  
4801 Kuja-Lipasti Olavi Häjyt 
4802 Lavanti Antti  
4803 Lindsten Markku Salo 
4741 Madekivi Seppo Merisotakoulu 
4804 Partanen Mika  
4805 Rask Kari KU-58 
4806 Rosenback Tom KPK 24/7 
4807 Saastamoinen Mauno  
4808 Sahla Reijo Littoinen 
4809 Syrjälä Jorma Salon Wilpas 
4810 Tiiri Jorma S. 100mc/Loimaa 
4811 Varjo Afrika-Mike VSVU 
24 juoksijaa
 
M55 puolimaraton
2783 Blount Raymond Gammelbyhouse  
2423 Bussman Kurt Kaskimaan Kivikovat Kaverit 
2424 Di Pierro Esteban  
2425 Härtull Ralf  
2482 Heininen Arto  
2426 Huhtala Jouni  
2427 Hulanmäki Taisto  
2428 Intonen Olli  
2429 Junkki Harri  
2430 Kataja-aho Simo Team Rahola 
2431 Keskimäki Kari  
2432 Keskinen Jari Turku 
2433 Koivumaa Veikko  
2434 Lähde Anssi  
2435 Oikarinen Arto Maskun kunta 
2436 Parkkila Ari Lauttakylän Pyry 
16 juoksijaa
 
M65 maraton
4812 Halkivaha Erkki Oripåä 
4813 Lauste Markku Nami/100mc 
4814 Mannstén Hans Häjyt 
3 juoksijaa
 
M65 puolimaraton
2283 Aaltonen Klaus Nuutajärven Esa 
2437 Hänninen Ari Kahvakopla 
2438 Lipponen Eino Liedon Luja 
2439 Mäkinen Reima Team RAJU 
4 juoksijaa
 
N 10km
1063 Andersson Jaana  Munkviken  
1064 Anttalainen Noora Kaarinan Juoksuklubi 
1065 Anttila Henriikka  
1066 Ardel Siret Turun Urheiluliitto 
1067 Brysch Kristin  
1068 Eskolin Sari  
1069 Forsman Anna Turku Muay Thai 
1070 Grönroos Lilja Helsingin Juoksijat 
1071 Haajanen Kati  
1073 Hämäläinen Laura   
1074 Hänninen Sara  Turun Urheiluliitto  
1075 Huovinen Ella  
1076 Javanainen Marja  
1077 Jokinen Sanna  
1078 Killström Päivi  
1079 Kinnunen Anne Team RAJU 
1080 Koivisto Minna Raadelman hurjat 
1081 koivu sari liedon luja 
1083 Korpela Janna  
1085 Kullberg Sanna KU-58 
1777 Kyllönen Päivi TuUL Triathlon 
1086 Lahdenperä Susanne Vauhtisammakon juoksukoulu 
1087 Lahtivuori Kati  
1822 Langh-Lagerlöf Laura  
1088 Lantee-Mäenpää Kirsi  
1089 Lehtonen Emma  
1090 Liespuu Janette  
1091 Luntamo Katja  
1092 Mäkitalo Minna Raision Kuula 
1093 Malmivaara Rita  
1094 Manninen Ritva  
1095 Mertamo Maria Nuutajärven Esa 
1096 Mieho Hilkka-Liisa Helsingin Juoksijat 
1097 Nurmikumpu Marianne Lieto Trail Runners 
1098 Parkkinen Emma Kaarinan juoksuklubi 
1099 Pihlaja-Niinistö Virpi Paimio 
1100 Pitkänen Anu Helsingin Juoksijat 
1101 Pohjoiskangas Paula  
1102 Randell Annika  
1084 Ranta Anne Kaarina 
1103 Rantanen Ansa KorPy 
1104 Rantanen Tiina  
1105 Reunamo Johanna  
1106 Ruotsalainen Sanni Kaarinan juoksuklubi 
1107 Saarimaa Sanna Kolamäen kulaus 
1108 Salmelainen Leena  
1878 Salmen-Rautavuori Hanna  
1109 Sarapelto Nella  
1111 Siltanen Emilia JKU / FK Studenterna 
1112 Sjöman Kajsa   
1113 Sjöman Mari BIK 
1114 Skinnari Nina Kokemäki 
1115 Steiner Aida  
1116 Steiner-Forsberg Nora  
1117 Storbacka Karin IK Falken 
1118 Suonio Taina  
1119 Suorlahti Marja-Liisa Kolamäen kulaus 
1120 Suutari Riina Laiskat Paskat 
1121 Suvitie Tilla Laiskat Paskat 
1754 Sydänoja Johanna  
1123 Taneli Sini Kaarinan Juoksuklubi 
1124 Tevameri Terhi  
1125 Thomas Emilia SKB 
1126 Tuominen Saara  
1127 Tuomiranta Petra Helsingin juoksijat 
1128 Vaaranmaa Sirpa Velo Salo 
1129 Wihlman Lena  
1779 Willberg Jaana   
68 juoksijaa
 
N maraton
4815 Aaltonen Pia-Maria  
4282 Anttila Anniina  
4816 Berg Nora  
4817 Haikonen Sanna  
4818 Hujala Katri Team Raju 
4819 Kaipio Heljä  
4822 Koskenvuo Inka  
4823 Kosonen Soili  
4283 Kujander Heidi Kaarinan juoksuklubi  
4683 Laitinen Maiju  
4825 Mäkäräinen Leena Kenttäurheilijat-58 
4826 Monte Noora HelTri 
4827 Naatus Rebekka Ylikiimingin Nuijamiehet 
4284 Narvia Elina  
4828 Numminen Mia Esbo IF 
4829 Oksanen Virpi  
4830 Pehkonen Susanna Helsinki 
4831 Pohjavirta Elina Velo Salo  
4832 Puhakka Katja Team Optima 
4833 Purola Lotta  
4835 Renvall Cecilia IF Nykarlebynejden 
4836 Rossinen Hanna  
4837 Sallinen Milla  
4838 Salmi Hanna  
4839 Takkunen Laura Bayerrunners 
4285 Tulla Veera  
4840 Tuomola Salla FMR 
4841 Tuoriniemi Milja  
4842 Vainio Emilia PVS triathlon 
4286 Vainio Viivi Team Velo Cycling 
4287 Vinnari Piia  
4843 Westerlund Maria Endurance 
32 juoksijaa
 
N puolimaraton
2440 Aittokangas Nina  
2441 Elovaara Jonna VSVU 
2442 Erkkylä Meeri  
2443 Fadjukov Julia  
2792 Göös Virpi Runner’s club 
2900 Granfors Tiia  
2444 Granlund Milla  
2446 Hakamäki Maija  
2447 Halonen Minna  
2448 Halonen Tanja  
2449 Hänninen Anna  
2450 Holck Emilia  
2451 Jepifantsev Katrin Loimaa 
2452 Jortama Laura UVU 
2264 Junttanen Minna Kaarinan juoksuklubi 
2453 Kaarlonen Sari  
2454 Kaarlonen Tiina Velo Salo 
2919 Kallioranta Annemari Tampereen maratonklubi 
2455 Kava Riia  
2456 Kinnari Inkeri  
2457 Kivilohkare Maria Turun Urheiluliitto 
2458 Koskinen Heli Laiskat Paskat 
2459 Laaksonen Salla  
2460 Lähteenoja Elina Sun Day Runners 
2461 Laiho Venla Laitilan Jyske 
2227 Lapinvuo Suvi Turun Urheiluliitto 
2462 Lastunen Henrietta  
2904 Lehtola Erika Korpi-Espoo 
2463 Lindstedt Pinja Porvoon Urheilijat 
2918 Mäkinen Elina  
2464 Mansikkaniemi Elli Turun Urheiluliitto 
2465 Oinonen Mira Porvoon urheilijat 
2466 Pajunen Niina Perttelin Peikot 
2467 Parviainen Petra Laiskat Paskat 
2468 Rainio Nelli FMR 
2469 Reunanen Inna  
2470 Ritola Katja  
2471 Roine Tiina  
2472 Roms Riina  Kolamäen Kulaus 
2473 Rosenberg Petra  
2474 Ruottinen Lotta Tampereen maratonklubi ry 
2331 Saari Paula x-tri 
2475 Saarisalo Mira  
2476 Saura Hanna Helsingin Juoksijat 
2477 Sauren Lotta  
2478 Sjölind-Kohtamäki Josefin HIFK 
2479 Snickars Pia Nagu IF 
2480 Tapanainen Riikka Kaarinan Juoksuklubi 
2481 Teijula Krista  
2483 Toivonen Sini Laiskat Paskat 
2484 Uddström Mirella Nagu IF 
2485 Valonen Jenni  
2486 Vänttinen Janette Porvoon Urheilijat 
2487 Varho Minea  
2488 Vesalainen Tuula  
2489 Virolainen Henna Raadelman Hurjat 
2490 Vuorenmaa Laura  
2279 Vuorimaa Anna Turun Urheiluliitto 
2491 vuorio tiina  
2492 Walling Saara Laiskat Paskat 
60 juoksijaa
 
N17 10km
1130 Alihaanperä Veera TuUL Triathlon 
1 juoksijaa
 
N45 maraton
4844 Ahlajärvi Suvi Tampereen Maratonklubi 
4845 Grönlund Tarja Team RAJU 
4846 Heimala Kaisa Espoon Tapiot 
4848 Krok Eija  
4862 Lehtinen Heli FMR 
4849 Seppänen Mirka  
4850 Silvasti Anu X-tri Lahti 
4851 Suni Nina Tampereen maratonklubi 
4852 Taipale Virpi Helsingin Juoksijat 
9 juoksijaa
 
N45 puolimaraton
2493 Ayelbassa Hanna   
2494 Friman Therese Nagu If 
2495 Harju Marita Jyväskylän Kenttäurheilijat, JKU 
2496 Haula Tuuli-Maria  
2497 Heiniö Krista Sun Day Runners 
2498 Huopaniemi Ulla Espoon Tapiot 
2499 Jokila Mervi  
2500 Korin Heidi Sun Day Runners 
2201 NOKSO Mia Juoksuklubi 
2215 Oinonen Tarja KPK 24/7 
2223 Silvan Anne  
2237 Troberg Jessica Nagu IF 
12 juoksijaa
 
N55 maraton
4853 Arell Aila Team RAJU 
4854 Hämäläinen Kirsi LUM 
4855 Lehtinen Jaana NAMI 
4856 Mäntylä Kati  
4857 Pajula Helena Ypäjän Yllätys 
4858 Saarela Jaana Kunto-Pirkat 
4288 Seppä Merja Kaarinan Juoksuklubi 
4859 Vallivaara-Pasto Ritva 100mc 
8 juoksijaa
 
N55 puolimaraton
2240 Göthelid Carin  
2241 Kauppila Tiina Helsingin Juoksijat 
2243 Lehtonen Tuija Liedon Luja 
2244 Nieminen Outi Kaarinan Juoksuklubi 
2248 Siltala Aila Turun Urheiluliitto 
5 juoksijaa
 
N65 maraton
4860 Helin Anja Häjyt 
4861 Uusi-Esko Eija 100mc 
2 juoksijaa
 
N65 puolimaraton
2250 Tammio Anne Kaarinan Juoksuklubi 
1 juoksijaa
 
10 km:llä yhteensä 137 juoksijaa
Puolimaratonilla yhteensä 224 juoksijaa
Maratonilla yhteensä 186 juoksijaa
Kaikissa sarjoissa yhteensä 547 juoksijaa
 
TOP 10 - Eniten juoksijoita seuroittain:
16Turun Urheiluliitto
12Kaarinan Juoksuklubi
12FMR
11Laiskat Paskat
9Helsingin Juoksijat
9Team RAJU
8Velo Salo
7TuUL Triathlon
6RCSD
5Tampereen maratonklubi
  Yhteistyössä - yhteistyökumppanit - sponsorointi
Itsepalveluvarasto
Oili Jalonen - Hinauspalvelu
MakeMove - Varusteista, koulutusta ja huoltoa kestävyysurheiluun
Suunnistajan Kauppa
TailWind energiajuomat ja palautusjuomat
L&T
Infrarent - Aina tiellä
Cloetta
Liikuntaliike
Aarreastiat
Relaxion
Viking Line
Forsport - pyörät ja urheilukauppa
Naantalin Hopeapaja - Kello- ja kultasepänliike Naantalissa
Heirol
Painola
Sauvon Kurkkusäilykkeet

Kaarinan Syysmaraton Facebookissa
         
    KARU - Kaarina Rata Ultra 6h ja 12h    
         
    367702 | Copyright © 2020