Kaarinan Syysmaraton

 
Ennakkoon ilmoittautuneet
 
Osallistujat sarjoittain
 
M 10km
0 Aalto Jouni  
0 Airola Janne Team LuJa 
0 Aura Kuutti Bayer Runners 
0 BELINSKII ALEKSANDR  
0 Cederlöf Patrik Finnsementti Oy 
0 Englund Timo  
0 Håkansson Jesper  
0 Harju Jarmo Turun Valpas 
0 Hietamäki Teuvo  
0 Högblom Esa  
0 Kajander Marko Turku 
0 Kalpio Tomi  
0 Karppinen Ville  
0 Ketola Tommi TuUL 
0 Koskela Miika  
0 Kytönen Kari  
0 Laakkonen Janne VSVU 
0 Leskinen Antti Jyväskylän Kenttäurheilijat 
0 Nieminen Juha Kihniön Nouseva Woima 
0 Piiroinen Tero  
0 Rekola Valtteri  
0 Richards Jason Team Richards 
0 Salo Jesse  
0 Sankinen Matti S.P.A.S 
0 Tamminen Esko VSVU 
0 Taskinen Jari  
0 Tuominen Mika Lieto 
0 Uusiperhe Juha Piikkiö 
0 Viitala Timo  
0 Yli-Saari Reima Team Raju 
0 Ynnilä Tommi  
31 juoksijaa
 
M maraton
0 Bäckström Miikka Jänis 4:30 
0 Erelä Juhana Kestävyyttä Pintakaasulla 
0 Huhtala Jari Häjyt 
0 Kapucu Onur TuUL triathlon jaosto 
0 Karhu Hannu Parainen 
0 Karppinen Samuel Team RAJU 
0 Kuusisto Tero Paimio 
0 Laurila Niko  
0 Mäkinen Marko Muurlan kiri 
0 Mäkinen Veikko Vauhtisammakon Juoksukoulu 
0 Mavrinsky Denis Jänis 3:45 
0 Niiniö Matti Blue Bloods 
0 Söderström Jens  
0 Tolksdorf Jonathan Jänis 3:30 
0 Tuominen Lassi Åkersberga Triathlonförening 
0 Uusilehto Antti  
0 Westerholm Rony  
17 juoksijaa
 
M puolimaraton
0 Ahonen Juha  
0 Björklund Tero teamOJL 
0 Heikki Samuli 
0 Heinonen Eero Nousiainen 
0 Huiskonen Esa  
0 Kemppainen Mikael  
0 Kitinmäki Juha Beemray 
0 Koivukoski T teamOJL 
0 Koski Juhana  
0 Kotro Joni  
0 Lehtonen Sakari  
0 Makkonen Juha KPK 24/7 
0 Matikainen Matti Turku 
0 Nummi Ari Rauman urheilijat 
0 Päärni Pertti  
0 Rauhalinna Niko  
0 Rinne Petteri  
0 Saarikivi Petri  
0 Silvola Pasi  
0 Talja Matti teamOJL 
0 Tuomi Kimmo  
0 Väätäinen Markus  
0 Valkonen Mika RCSD 
0 Vierimaa Marko  
0 Vira Lassi Kaarinan Ura 
0 Yli-Savola Antti Jänis 2:00 
0 Yrjölä Tuomas  
27 juoksijaa
 
M17 10km
0 Brysch Erik MS Parma 
0 Moilanen Sisu Turun Urheiluliitto 
0 Röntynen Lauri Turun Urheiluliitto 
0 Sivosavi Juho-Kusti Turun Weikot Yleisuheilu 
4 juoksijaa
 
M45 maraton
0 ahonen marko Vakp 
0 Alkiora Petri Polamk 
0 Elomaa Karri Liedon Luja 
0 Elovaara Timo  
0 Kallioinen Mika  
0 Laine Olli 100mc.fi 
0 Lempiäinen Mika Turku 
0 Moukolainen Jouni  
0 Perttula Petri  
0 Salonen Jari  
0 Tuominen Timo Littoinen 
0 Virtanen Kari  
12 juoksijaa
 
M45 puolimaraton
0 Andersson Nicke Piispanristi 
0 Forsell Jari  
0 Hämäläinen Juha Juoksuaika-treenitiimi 
0 Heinonen Jukka RCSD 
0 Kantola Ismo FMR 
0 Lähde Anssi  
0 Primmer Craig TuUL Triathlon 
0 Varjonen Jakke  
0 Vidbäck Pasi  
9 juoksijaa
 
M55 maraton
0 Halmeenpää Marko 100mc.fi 
0 Hostikka Jari  
0 Kangas Tapio  
0 Killström Jouni  
0 Lukkarinen Esa Team Raju 
0 Madekivi Seppo Merisotakoulu 
0 Syrjälä Jorma Salon Vilpas 
7 juoksijaa
 
M55 puolimaraton
0 Hakovirta Harri  
0 Härtull Ralf Vöyri 
0 Hermansson Bjarne  
0 Kilpinen Ari Kauhajoen Karhu Maraton 
0 Lehtonen Olli-Pekka Brändö IK 
0 Leppänen- Pekka 
0 Lundell Yrjö RaPi 
0 Minn Heikki Turun Yliopisto 
0 Mononen Jari  
0 Sipilä Matti  
10 juoksijaa
 
M65 maraton
0 Mannstén Hans Häjyt 
1 juoksijaa
 
M65 puolimaraton
0 Alin Esa Team RAJU 
0 Kiikko Raimo Team raju 
2 juoksijaa
 
N 10km
0 Almonkari Nina  
0 Fagerholm Sofia  
0 Flinkman Eikku  
0 Forss Miia  
0 Hartikainen Johanna  
0 Hollo Laura  
0 Holmström Sari  
0 Kaasalainen Johanna Lounais-Suomen Kiipeilykerho 
0 Kalpio Marika  
0 Koivukoski Pinja teamOJL 
0 Kornblum Uta  
0 Koskinen Maija  
0 Kovárová Anna  
0 Kuopio Katri  
0 Laakkonen Teija  
0 Lehto Heidi  
0 Luona Anne team raju 
0 Mäkilä-Kapucu Anne TuUL triathlon jaosto 
0 Mäkinen Iines  
0 Mäkitalo Minna Raision kuula 
0 Mikkonen Milla  
0 Mononen Satu  
0 Öman Johanna Team Wassu 
0 Primmer Eeva Littoinen 
0 Richards Kellie Team Richards 
0 Suomi Helena  
0 Tenkanen Virpi Mellilä 
0 Timonen Saara Turun urheiluliitto 
0 Tuhkio Hanna  
0 Tuovinen Anna  
0 Tyrni Hanna  Sport Orion 
0 Väisänen Tiina Kaarinan juoksuklubi 
0 Villanen Emmi  
0 Villanen Kirsti  
0 Vilppola Heidi  
0 Vilppola Tuija Piispanristi 
0 Ylinen Hanna  
37 juoksijaa
 
N maraton
0 Dellinger Laura KPK 24/7 
0 Hirvonen Marjut  
0 Hujala Katri Team RAJU 
0 Katainen Krista  
0 Kervinen Minna FMR 
0 Koivunen Katja  
0 Lukkarinen Hanna  
0 Luukkainen Karoliina  
0 Pehkonen Susanna  
0 Puskala Iina Häjyt 
0 Rauhala Elina  
0 Reunanen Inna  
0 Tammisto Mira  
0 Wenning Emmaleena CrossFit East Turku 
14 juoksijaa
 
N puolimaraton
0 Ermala Lotta  
0 Eronen Maria Lieto 
0 Glückert Sanna Turku 
0 Hakala Saara  
0 Hakala Taru  
0 Hanski Katariina Takomorunners 
0 Heinonen Anni  
0 Huiskonen Riina  
0 Isometsä Eerika Velo Salo 
0 Järvinen Kia Blue Bloods 
0 Johansson Maria  
0 Jokirinta Mari  
0 Konsell Outi  
0 Korvensyrjä Eevi VuU 
0 Lahti Salla  
0 Lahtinen Laura  
0 Lastunen Henrietta  
0 Lautanala Salla Vehmaan Kiisto 
0 Lönnmark Kirsi  
0 Mattila Saara  
0 Mikkonen Iiris  
0 Norrman Elina Tuul triathlon 
0 Nummi Emmi Rauman urheilijat 
0 Nyroos Ida  
0 Paananen Satu TuUl triathlon 
0 Päärni Irene  
0 Rantanen Kaisu  
0 Raunila Taija  
0 Salonen Jaana Team Raju 
0 Särkijärvi Helena Parainen 
0 Seppä Sari KPK24/7 
0 Sinkkonen Paula  
0 Tali Annika  
0 Toivanen Saara  
0 Vainio Emilia Pargas Victorious Secret 
0 Väliaho Anniina  
0 Yli-Savola Aura  
37 juoksijaa
 
N17 10km
0 Kornblum Uta  
0 Laitinen Olivia Clear 
0 Nirkkonen Venla-Nora Turun Weikot Yleisuheilu 
0 Richards Taylah Team Richards 
0 Tuominen Saara Lieto 
5 juoksijaa
 
N45 maraton
0 Arell Aila Team RAJU 
0 Pajula Helena Ypäjän Yllätys 
0 Pajuniemi Elina KPK 24/7 
0 Perttula Pia  
4 juoksijaa
 
N45 puolimaraton
0 Kinnunen Anne Team RaJu 
0 Kokko Sari  
0 Mäkelä Titta teamOJL 
0 Pippola Satu  
0 Reilimo Marja team RAJU 
0 Silvan Anne  
0 Väyrynen Marja-Leena TUIKE ry 
7 juoksijaa
 
N55 maraton
0 Lehtinen Jaana Wihan kilometrit 
1 juoksijaa
 
N55 puolimaraton
0 Niemelä Sirkka Team Raju 
0 Puolakka Katriina  
2 juoksijaa
 
N65 maraton
0 Helin Anja Häjyt 
1 juoksijaa
 
10 km:llä yhteensä 77 juoksijaa
Puolimaratonilla yhteensä 94 juoksijaa
Maratonilla yhteensä 57 juoksijaa
Kaikissa sarjoissa yhteensä 228 juoksijaa
  Yhteistyössä - yhteistyökumppanit - sponsorointi
Itsepalveluvarasto
Oili Jalonen - Hinauspalvelu
MakeMove - Varusteista, koulutusta ja huoltoa kestävyysurheiluun
Suunnistajan Kauppa
Tehoravinne.fi
Forsport - pyörät ja urheilukauppa
Smooth It
Heirol
Painola
SRV
Sauvon Kurkkusäilykkeet
         
    Elovena patukat    
         
    233807 | Copyright © 2017